Dom na sprzedaż 320,00 m²

Halinów (gw), Hipolitów

Symbol oferty: BSK-DS-33489
Cena
1 375 000
cena za m2
4 296,88 zł/m²
Powierzchnia
320,00 m²

Szczegóły oferty

Symbol oferty BSK-DS-33489
Powierzchnia 320,00 m²
Liczba pokoi 5
Rodzaj domu wolnostojący
Standard
Stan prawny Wlasnosc
Okna drewniane
Instalacje dobre
Stan budynku do odświeżenia
Rok budowy 2001
Gaz jest w budynku
Woda tak - miejska
Ogrzewanie piec
Alarm tak
Prąd jest
Kanalizacja tak
nr licencji 2605
Krzysztof Kowalski

660 863 477

Opis

Hipolitów gm. Halinów
Dom z dużym potencjałem i lokalem usługowym przy głównej ulicy.

Na sprzedaż przestronny dom o łącznej powierzchni ok. 320 m² (w tym lokal usługowy o powierzchni 78 m²), położony na ogrodzonej działce o powierzchni 888 m², w doskonałej lokalizacji przy głównej ulicy Halinowa.

Nieruchomość oferuje szerokie możliwości aranżacyjne oraz funkcjonalne połączenie części mieszkalnej z usługową. Do budynku przylega lokal usługowy w stanie deweloperskim, co pozwala na jego dowolne dostosowanie do planowanej działalności. Lokal sprawdzi się do prowadzenia gabinetów stomatologicznych, lekarskich, kosmetycznych lub do prowadzenia biura księgowego czy architektonicznego itp. To idealna propozycja zarówno dla osób chcących prowadzić biznes przy domu, jak i dla inwestorów poszukujących dodatkowego źródła dochodu z wynajmu.

Dom został wybudowany w 2001 roku i wymaga remontu, co daje przyszłemu właścicielowi możliwość stworzenia wnętrza w pełni dopasowanego do własnych potrzeb i stylu.

Rozkład pomieszczeń:

Parter:
przestronny salon z kominkiem i wyjściem na taras oraz do ogrodu,
- otwarta, jasna kuchnia połączona z dużą jadalnią (ok. 30 m²),